Aktivně inzerované pásy pro tisk jsou simulátory pro hubnutí v břiše, ale ne všechny recenze o těchto zařízeních jsou pozitivní. Jak tato zařízení fungují a je možné s jejich pomocí dosáhnout vytvoření tónované a štíhlé postavy?

Pomáhají pásy tisku

Ztratit beztížný sen mnoho. Kosmetický průmysl vzal na vědomí tento okamžik a dal lidem zařízení, které podle všech slibů odstraňuje tuk, i když ležíme na gauči. Pokud zjistíte, že pro ztrátu kilo navíc musí tělo utratit energii, pak jednoduchá svalová kontrakce, uměle způsobená zařízením, nemůže tento proces spustit.

Z tohoto důvodu je účinnost lisovacího pásu nulová, pokud není vynaloženo žádné další úsilí. Většina výrobců ve svých reklamních kampaních o tom mlčí, slibuje dokonalý tisk, zbraně nebo nohy jen díky zázračnému zařízení. Jiní doporučují kombinovat použití simulátoru s fitness a diety k dosažení skutečného efektu.

Jak funguje lisovací pás

Elektrické impulsy způsobují kontrakci břišních svalů. V polovině minulého století se sovětští vědci snažili využít těchto poznatků k výcviku mužských atletů a zvýšení jejich síly. Jak se ukázalo, nová metoda je schopna pomoci sportovci obnovit, ale neovlivní zdravý stav. Práce v tomto směru přinesla výsledky v podobě vzniku nového směru simulátorů, které pomáhají dát postavu do pořádku bez úsilí. Poptávka po těchto výrobcích byla velmi vysoká, což umožnilo výrobcům pevně získat pozici na trhu.

Principem pásu pro lis je působit na svaly elektrickými impulsy, které jsou vysílány elektrodami. Proud způsobuje, že svaly se stahují stejně jako během silového tréninku. Tento proces se nazývá elektrická myostimulace. Po oficiálním uvedení na trh byl přístroj certifikován jako schopný zmírnit křeče a léčit svalovou atrofii. Tréninkové pásy se staly samostatným směrem technologie myostimulace.

Úplně netrénovaní nebo nemocní lidé, kteří jsou vystaveni minimální fyzické námaze, si mohou všimnout nějakého efektu zvýšení tónu, čerpání svalů při použití cvičebních pásů. Většina lidí pociťuje pocity podobné postupu elektroforézy, ale bez jakéhokoliv efektivního výsledku, pokud nekombinují použití zařízení s dalšími metodami hubnutí.

Profesionální miostimulyator - pás

Nejúčinnější pásy dnes jsou pásy - miostimulyatory. Expozice je prováděna elektrickými pulsy různých frekvencí a trvání. Profesionální pásy ESMA, které mají další elektrody, rozšiřují zónu vlivu na bederně-prsní oblast, svaly latissimus dorsi, svaly trapezius. Tento typ pásu nejvíce přispívá ke korekci postavy a léčbě celulitidy.

Vibrobelt

Mezi četné produkty pro hubnutí vibropoy pro tisk není poslední místo. Aplikace zlepšuje vzhled břicha, hýždí, stehen. Účinku je dosaženo kombinací vibrací a magnetické stimulace. Vibrace ovlivňují průtok krve, pak se zvyšují a pak snižují, což stimuluje metabolismus. V důsledku toho dochází k nárůstu štěpení tuků v problémových oblastech, nadměrná hmotnost pomalu odchází.

Thermobelt

Dalším typem svítidla je tepelný pás pro lis. Princip činnosti je založen na ohřevu jednotlivých oblastí kůže. Spodní vrstva pásu je neopren, to znamená, že je vyroben z nepropustného materiálu, který podporuje ohřev. Zvýšená tělesná teplota způsobuje pocení, v důsledku čehož se předpokládá resorpce tuku a úbytek hmotnosti. Nicméně, aby přebytečné tukové zásoby skutečně začaly odcházet, jeden účinek sauny nebude stačit, musíte k ní přidat cvičení, která nutí tělo pracovat a rozkládat tuky.

Podívejte se na video o tom, jak funguje tepelný pás.

Jak používat pás pro tisk

Rozumět tomu, jak simulátor funguje, není příliš těžké. Nejdříve musíte na přístroj aplikovat vodivý gel ze strany přiléhající k tělu a pevně připevnit pás k lisu nebo jiným místům. Gel je vyroben na bázi vody, snadno se vypere. Poté vyberte režim a zatížení a nechte pás pracovat od 10 do 30 minut. Použití pásu pro tisk je vhodné pro osoby jakéhokoliv věku, hlavní věcí není mít kontraindikace.

Kontraindikace

Než se pokusíte sami o sebe elektrickým trenérem pro tisk, musíte se ujistit, že bude bezpečný pro zdraví. V reklamě výrobci nic neříkají a pokyny nejsou vždy psány v ruštině. Lékaři doporučují, abyste se ujistili, že se vás netýkají kontraindikace pásu pro tisk. Je jich spousta. Jedná se především o chronická onemocnění a taková onemocnění, jako jsou:

  • křečové žíly;
  • epilepsie;
  • oběhové poruchy;
  • gynekologická onemocnění;
  • selhání ledvin;
  • srdeční onemocnění;
  • onemocnění gastrointestinálního traktu.

Negativně postihuje ženy během těhotenství a bezprostředně po porodu, během menstruačního cyklu. Nedoporučuje se používat zařízení a za studena. Pokud je nově zahojené zlomeniny a výrony, poškození kůže (rány a záněty), není bezpečné tento tvar zlepšit. Je třeba mít na paměti, že délka tréninku by neměla překročit 30 minut.

Cena

Pás pro cvičení břišních svalů doma může být profesionální a neprofesionální. Cenový rozdíl je obrovský: od několika set rublů až po několik tisíc. Cena je založena na počtu programů a úrovních intenzity, jakož i na tom, co je součástí balíčku. Kromě samotného pásu to může být: dálkové ovládání, nabíječka nebo baterie, popruhy, gel pro přenášení proudu, kryt.

Aktuálně oblíbené produkty jsou uvedeny v tabulce:

Jméno simulátoru Cena, str.
Pásový cvičný simulátor800
Casada VibroBoy Gymbelt CS-9376004
Cvičební stroj pro břišní svaly Beurer EM353100
Masážní pás s efektem oteplování Dokonalá silueta2300
Cvičení stroj pro svaly žaludku Sanitas SEM302300
Miostimulyator Vupiesse TUA 3606430
Miostimulyator AV-Tronik X21530
Masážní stroj Beauty Belt PNG-BM402500
ABS5 Unisex Pulse Massager Slendertone13990
Zeštíhlující pás Vibra tón - Vibraton1100
Miostimulyator pro Sanitas SEM30 press2600
Miostimulyator electronic, Pás elektrolytické KZ 00443330
Miostimulyator Slendertone ABS5 Unisex9990

Video

Recenze

Vladimir, 25 let

Nařídil jsem si pás pro čerpání tisku, mohu říci, že to zatím pomáhá. Nosím 2 krát denně. Když jsem začal používat pás, okamžitě jsem přidal k jeho obvinění. Spolu s pásem, se kterým se třesu a stisknu, chci dosáhnout skutečně znatelného výsledku. Uplynul týden a já jsem ztratil 1 kilogram, nevím z pásu ani čerpání, ale myslím si, že to všechno od sebe a tisk je stejný.

Natalia, 34 let

Rozhodli jsme se potěšit našeho dědečka a koupili si masážní pás na hubnutí. On má problémy s jeho dolní části zad, on často bolí, ale nejsou tam žádné zvláštní nemoci. Doktor říkal, že to nebude škodit. Dědeček klade na pásek ve večerních hodinách při sledování televize. Ale dlouho sedí, možná hodinu a půl. Říká, že mu pomáhá, jeho záda je méně znepokojená a snadněji se rozepínat.

Marina, 29 let

Nikdy jsem nemohl odstranit další centimetry v pase, i když nejsou příliš mnoho. A tak se kývala na opasek pro čerpání tisku, i když pochopila, že nebude zázrak. Reklama je značně přehnaná, ale pas je měřen pravidelně. O týden později byl o 2 cm menší. Přidal jsem několik cvičení z posilovny na simulátor. Tisk ještě nevyčnívá, ale pas se objevil.

Kategorie: