Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

V zimě není vždy možné prané prádlo rychle sušit a udržet pokoj v teple, zejména pokud máte ústřední topení. K provedení těchto funkcí bude nutné nainstalovat další systém sušení. Jak si vybrat elektrické ručníky teplejší pro koupelnu? Zjistěte, které funkce určitých typů zařízení si vyberete správně.

Elektrické ručníky pro koupelnu

Takový nákup nebude bránit lidem, kteří mají ústřední vytápění doma, protože když je teplá voda vypnuta, spotřebič zůstane v teple. To je jedna z hlavních výhod oproti vodnímu modelu. Ohřívač elektrického ručníku pro koupelnu, kromě autonomie práce, má řadu významných výhod, které je třeba vzít v úvahu při nákupu:

 1. Zjednodušený instalační systém: instalace vyžaduje pouze několik držáků a zásuvek v blízkosti zařízení.
 2. Oprávnění a instalační dokumenty nejsou vyžadovány.
 3. Mobilita zařízení, může být umístěna kdekoli v domě nebo v kombinaci s jinou v koupelně.
 4. Ekonomická spotřeba energie (může být porovnána s lampou).
 5. Pokud je regulátor, je možné zvolit teplotu a teplo od 30 do 70 stupňů.
 6. Můžete jej kdykoliv zapnout a vypnout, kdykoliv během dne. Existují modely s časovačem, které zapnou sušení ve Vámi zvolený čas.
 7. Obrys sušičky je uzavřen, nedojde k přetížení vzduchu a přístroj sám bude sloužit po dlouhou dobu.

Olej vyhřívaný věšák na ručníky

V závislosti na výplni potrubí jsou k dispozici: kabelové (suché) a mokré sušení (olejová vyhřívaná věšák na ručníky, nemrznoucí směs). Sušička ručníků na ručníky v koupelně funguje na principu běžného topení: ohřátý olej cirkuluje uvnitř zařízení. Aby tato instalace byla těžší, je dražší vzhledem ke zvýšeným požadavkům na zařízení.

Vytápění TEN v tomto případě zajišťuje povinnou vertikální instalaci. Tyto modely jsou silnější v "zahřívání", ale ne příliš hospodárné. Tato sušička používá mnohem větší množství elektřiny, ale je také nejvhodnější pro koupelnu, aby se nejen suší prádlo, ale také aby se místnost zahřála. Mnoho modelů olejů zahrnuje funkci úpravy tepla, která je méně běžná u kabelových zařízení. Ochlazují se pomaleji, což udržuje pokoj v teple déle.

Ohřívač kabelů

Pokud jste se rozhodli pro kabelovou liště, pak se vám podaří ušetřit elektřinu, její spotřeba není větší než obyčejná lampa. Je mnohem jednodušší instalovat než olejový, potřebujete jen pohodlnou polohu vedle zásuvky a několika držáků. Zařízení může být umístěno nejen vertikálně kvůli své pohyblivosti a nepřítomnosti topného topného tělesa.

V ideálním případě je tato volba vhodná pro sušení prádla a zahřívání malých místností. Trubky takové vyhřívané kolejnice na ručníky rychle ochlazují, ale rychle se zahřívají. Prodám kabelové zařízení se ukáže za příznivější cenu než olejové zařízení, protože výroba není tak zvýšená kontrola utěsnění elektrické sušičky.

Nízkoenergetické elektrické kolejnice na ručníky

Jak si vybrat energeticky účinné elektrické kolejnice na ručníky, abyste ušetřili na zaplacení příjmů? Moderní zařízení lze zapnout na dlouhou dobu a náklady na elektřinu nebudou příliš vysoké. Spotřeba závisí na typu ohřívače, jeho plnosti, výrobních materiálech a velikosti. Optimální teplota místnosti je 24-25 stupňů při vysoké vlhkosti. Pro každý čtvereční metr místnosti musí přístroj poskytnout teplo 100 wattů.

Pokud je vaše koupelna má velikost 4 m2, pak budete potřebovat topení s kapacitou asi 500-600 wattů. Aby bylo možné teplo udržet v teple a regulovat teplotu v místnosti, doporučuje se zakoupit sušičku s termostatem, termostatem. Takže nebudete "utopit" další kilowatty elektřiny a udržovat optimální teplotu v místnosti.

Elektrický ručník se ohřívá pro koupelnu s regulátorem teploty

Co je lepší zvolit: elektrický ohřívač ručníků pro koupelnu s termostatem nebo bez něj? Existují nosiče tepla, ve kterých není možné měnit konstantní teplotu, ale v nich může být senzor, který určuje, kdy má být provoz sušičky zastaven. Takové zařízení není levné, je mnohem snazší koupit vyhřívaný věšák na ručníky s termostatem, díky kterému si můžete sami nastavit teplotní rozsah.

Místnost je studená nebo potřebujete urgentní sušení - nastavte maximální teplotu. Pokud potřebujete pokoj udržet v teple, nastavte ho na minimum. Takové modely sušiček jsou v dobré poptávce, protože složitost designu nepřekrývá jejich hlavní kvalitu - snadnost použití a pohodlnou pokojovou teplotu. Cena takových elektrických zařízení je dražší než obvykle o 10-50%.

Elektrické vyhřívané kolejnice

Vysoký výkon elektrického vyhřívaného ručníku není vždy oprávněný. Je-li místnost, která potřebuje být vytápěna, malá, pak příliš mocné zařízení bude plýtvat pouze energií. Vypočítat plochu koupelny: za 1 metr čtvereční budete potřebovat 100 wattů strávil. Takové zařízení zajistí ohřev místnosti na přibližně 18 stupňů.

Jak si vybrat elektrický ručník teplejší

Kritéria pro výběr nejlepšího elektrického sušení pro váš pokoj:

 1. Plus sušení suchého typu: cena je téměř vždy levnější.
 2. Malý mínus - instalace a připojení topného tělesa oleje je složitější: topný článek musí být ve spodní části, takže je instalován pouze svisle. Kabelová zařízení lze umístit podle potřeby.
 3. Napájení zvolte na základě toho, proč potřebujete zařízení. Pro sušení ručníků je lepší „suchý“ typ pro vytápění místnosti - olej.
 4. Olejem zahřátý ručník se zahřívá pomaleji, ale déle udržuje teplo.
 5. Schopnost regulovat teplotu.

Cena teplejšího elektrického ručníku

Hodnocení výrobců je široké, nejoblíbenější z nich jsou: Energie, Navin, Zorg, Termosmart, Nika, Argo, Boheme, Sunerzha. Jsou ve vysoké poptávce a jsou spolehlivé podle spotřebitelských recenzí. Náklady se liší v závislosti na společnosti, vzhledu, typu ručníku, přítomnosti termostatu, velikosti zařízení a výkonu. Cena se pohybuje od 2 600 rublů do 45 000, lze je zakoupit levně z internetového obchodu, objednat z katalogu výrobce, vybrat si značku domácnosti, požadované vlastnosti, design, tvar (žebřík, obraz, had).

Video: elektrický ručník teplejší Terminus

Recenze

Irina, 38 let

Moje hodnocení bude pozitivní ve směru výrobce Terminus. Zakoupili jsme vyhřívaný věšák na ručníky s „suchým“ principem práce a byli spokojeni. Cena 5 000 rublů je plně oprávněná, pro naši malou koupel jen tak. Objednané z katalogu obchodů přineslo zboží přesně jako na fotografii. Ekonomický stroj, v provozu je jednoduchý, doporučuji všem.

Vladimir, 35 let

Než si koupím produkt, moje žena a já jsme četli mnoho recenzí a rozhodli jsme se zastavit u Nickova sušiče ručníků ve formě žebříku. Objednané z internetového obchodu, cena je asi 12 000 rublů, okamžitě se zeptal operátor, kolik to stojí, zda existují skryté nevýhody práce a všechny vlastnosti zařízení. Ihned chtěl koupit s policí, ale podplatil cenu a recenze na výrobek.

Irma, 44 let

Obávala se, že bude konzumovat příliš mnoho elektřiny, ale sušení se ukázalo jako úsporné, stejně jako užitečná věc v domě. Koupil jsem si elektrickou společnost Terminus, cena není vyšší než 6 000 rublů. Koupelna se udržuje v teplých intervalech v teple a prádlo se rychle suší, včetně osušek. Doporučuji dobrou věc.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: