Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

V kosmetickém průmyslu se neustále objevují nové nápady, řešení pro vytváření zajímavých vzorů nehtů. Jeden z posledních laků pro manikúru s efektem kočičího oka. Jaký je podobný design? Co je to neobvyklé? Jak a co dělat takovou manikúru? Zjistěte odpovědi na tyto a další otázky.

Nail art design

Ohromující, neobvyklý efekt je vytvořen pomocí laků se speciálním vzorcem a magnetem. Nehty s neobvyklým designem vypadají objemově, stylově, navenek připomínají kočičí oko - kámen s charakteristickým úzkým pohledem uprostřed. Díky třpytu obsaženému v kosmetice se vytvoří požadovaný vzor, který dokonale odráží světlo. Nail design s kočičím okem je jednoduchý, takže může být vytvořen doma. Pro dosažení nejlepšího výsledku se doporučuje provést manikúru s profesionály.

Nail Polish Cat's Eye

Chcete-li udělat velkou manikúru s pruhem, který odráží světlo, musíte si koupit speciální lak obsahující kovové částice. Kromě toho budete potřebovat magnet, abyste je mohli sestavit do linie nebo vzoru. Dříve bylo možné vytvořit pouze svislý proužek, nyní se může oční víčko Kočky hrát na nehtech v podobě vln, hvězdiček. Populární značky laků, které jsou vhodné pro manikúru:

 1. TNL. Korejské výrobky zabírají vážné místo v průmyslu nehtů. Laky TNL jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, ale jsou poměrně levné - asi 200-250 rublů za láhev. Jejich nesporná výhoda - obrovský výběr odstínů. Lucky jsou vhodné pro kreslení, ne tok, držet na nehty více než měsíc.
 2. Blyuskay. Čínská značka, dobýt trh za dostupnou cenu, vysokou kvalitu. Blyuskay má velkou paletu barev, obrovskou škálu produktů pro manikúru, zajímavá designová řešení. Průměrná cena za láhev laku vytvořit kočičí oko je 300 rublů.
 3. Tertio. Italská značka, známá svou evropskou kvalitou a rozumnou cenou. Cena jedné láhve je asi 300 rublů. Lucky mají antialergické vlastnosti, nemají ostrý zápach, jsou ideální pro tvorbu kreseb. Díky vysoké hustotě stačí jedna vrstva k získání bohaté barvy.
 4. Runail Pod značkou gelové laky vyrobené v Rusku. Láhve se liší svou originalitou - jsou černé, s číslem odstínu. Výrobky jsou nosy, dobře padnou, jde dobře s produkty jiných značek. Laky se pohodlně používají, netékají během aplikace.

Kočičí oční manikúra

Chcete-li získat nehty s efektem kočičího oka, musíte si zakoupit: magnetický gelový lak, základní nátěr, speciální magnet, který vypadá jako špachtle (lžíce). Kromě toho potřebujete standardní hygienickou sadu pro manikúru, lampu, bavlněné podložky. Jak udělat kočičí oko magnetem? Posloupnost akcí:

 1. Připravte si nehty: pokud je starý lak na nehty, odstraňte jej, nechty nechte zpracovat pilníkem na nehty, desku odmastěte.
 2. Naneste základní nátěr, použijte LED lampu pro sušení. Čas závisí na výkonu zařízení.
 3. Hřebíky zakryjte vybraným gelovým leštěním, nejlépe v tenkých vrstvách, při každém sušení. Pokud se použije silné činidlo, stačí jedna aplikace.
 4. Naneste magnet na hřebíky ve vzdálenosti 3-5 mm, dokud nejsou kovové částice laku sestaveny do výkresu. Je důležité nedotýkat se desky, aby nedošlo k poškození práce.
 5. Naneste vrchní nátěr, osušte nehty, otřete je odmašťovadlem.

Některá doporučení pro začátečníky:

 1. Před použitím gelového leštidla by měla být láhev zahřátá v dlaních tak, aby se pigmenty a kovové částice smísily.
 2. Chcete-li získat řádek čisté, zářivé, musíte pracovat na mokrém laku.
 3. Nebojte se experimentovat: magnet lze otáčet v různých směrech a měnit tvar obrazu. Pokud vzor nefunguje, musí být objekt nakloněn tak, aby částice byly taženy správným směrem.
 4. Gel leštěný a magnet by měl být skladován na různých místech.
 5. Nezanedbávejte základní nátěr a odmašťovadlo - tyto nástroje pomáhají vytvořit čistou a čistou linii.

Cena

Cena těchto produktů se liší v závislosti na výrobci, použité technologii, objemu láhve, barevné paletě, dekorativních vlastnostech. Nejvýhodnější ceny jsou gelové laky domácí a čínské výroby. Příklad možnosti rozpočtu pro manikúru, pedikúru - produkty Elite99. Gel leštění této značky stojí od 70 rublů, zatímco ne nižší v kvalitě na drahé možnosti.

Výrazně dražší cena za gelový lak Cat eye od CND Shellak. Kolekce této značky obsahuje stovky matných, lesklých odstínů. Štěstí hypoalergenní, udržujte minimálně 3 týdny. Průměrná cena jedné láhve je asi 900 rublů. Levnější, cenově dostupné značky: Cody, Runail, Bluskai. Můžete si je zakoupit v internetovém obchodě, odděleních kosmetiky, objednat prostřednictvím katalogů od zástupců.

Video

Recenze

Julia, 25 let

Když jdu do salonu, nemůžu se odtamtud dostat bez toho, abych si nechal vytvořit nehet nebo prodloužení. Dříve milovala francouzskou, měsíční manikúru, teď dávám přednost efektu kočičího oka - mám ráda zvýraznění a jejich účinek. Taková manikúra je nádherná, zvláště pokud si vyberete gelové leštění ve světlých odstínech (modrá, zelená, červená). Udělám to, dokud se neobjeví další novinka.

Olga, 21 let

Vždy jsem používal transparentní laky, až na jedné fotografii viděl kočičí oko manikúru. Moc se mi to líbilo, rozhodl jsem se, že to udělám sám, protože na salon nebyly peníze. Všechno se ukázalo poprvé, udělal fotografii pro srovnání. Tato manikúra nemá žádné tajemství, obtíže, je jen důležité zvolit dobrý lak. Použil jsem Cody šedý odstín.

Vera, 24 let

Kočičí oko dělá pouze produkty Vogue nehtů. Značka Lucky má dobrou odolnost, ideální pro sebevědomí. Pro dosažení rovnoměrného sytého odstínu stačí jedna aplikace. Na mé fotografii můžete vidět, jak dokonalé jsou nehty. Snažím se nekupovat bledé odstíny, protože musí být aplikovány v několika vrstvách.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: