Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Když není dostatek finančních prostředků na nezbytný nákup, léčbu, cestování, dobrou cestou je vzít si peníze na úvěr. Úvěrové nabídky jsou dnes mnoho. Ale musíte věřit ověřeným věřitelům, mezi něž patří i Alfa-Bank, spolupracující se soukromými a právnickými osobami.

Půjčování v Alfa-Bank

Pro zvýšení počtu zákazníků vyvíjejí finanční instituce řadu ziskových úvěrových programů. Produkty Alpha Bank pro jednotlivce lze zakoupit minimálním časem a úsilím. Zákazníkům nabízíme:

 • hotovostní úvěr;
 • kreditní karty;
 • spotřebitelského úvěru.

Kreditní karty

Snadno použitelná kreditní karta Alfa Bank je jednou ze systémů MasterCard nebo Visa.

Chcete-li jej zakoupit, budete muset strávit 5-10 minut na dokončení aplikace, a asi pět minut čekat na schválení.

Kurýr doručí kreditní kartu v jiné době v čase určeném příjemcem. Alfa-Bank má několik typů karet:

 1. 100 dní bez úroků. Pro tuto kreditní kartu je realistické vybírat až 50 000 v hotovosti bez provize, po dobu 100 dnů nezaplatit žádné úroky. Maximální limit může dosáhnout 1 000 000 rublů.
 2. ALFATRAVEL je vhodný pro milovníky cestování. Kromě výběru hotovosti bez provize v jakékoli zemi, návratu k placení nákupů na míle do 11%, poplatky na účtu zůstatek až 7%, balíček výhod pro cestování je poskytován.
 3. Karta # Místo peněz je určena především na nákupy: nákupy lze uskutečnit až po dobu dvou let. Kreditní kartu lze platit v zahraničí.
 4. "Aeroflot" - tato kreditní karta je užitečná pro lidi, kteří často provádějí lety. Nashromážděné pro nákupy s programem Aeroflot Bonus mil, můžete zaplatit za lety po celém světě, zvýšit služby, produkty a služby partnerů programu.
 5. "Ruské dráhy" pomohou s nákupem jízdenek na dálkové vlaky. Pokud na této kartě utratíte 20 000 rublů měsíčně, pak po šesti měsících budou nashromážděné body postačovat na bezplatnou jízdenku.
 6. Hotovostní karty jsou výhodné pro majitele automobilů. Vrací prostředky vynaložené na tankování automobilů, nákup různého zboží. Při použití této kreditní karty je bezúročné období 60 dnů.
 7. "Křižovatka" - další kreditní karta s hromaděním bodů, které můžete zaplatit za nákupy v obchodech sítě "Křižovatka". Úvěrový limit je až 700 000 rublů. K dispozici je také období odkladu 60 dnů.
 8. "Warface" bude zajímavé pro fanoušky stejné hry, ve které je k dispozici nahromaděný nákup Cashback.
 9. Mapa „[email protected]“ je podobná předchozí. Můžete použít cashback hraní Warface, Skyforge, Three Kingdoms, Legenda: Legacy of Dragons, Juggernaut, Armored Warfare.
 10. Kreditní karta „M.Video-Bonus“ shromažďuje body za nákupy v eponymovém obchodě a další. Strávit je na nákupy nabízené v "M.Video".

Spotřebitelský úvěr

Pokud je nedostatek peněz na velký nákup, lze spotřebitelský úvěr bez referencí a ručitelů vystavit přímo na prodejních místech. Připsaná půjčka je nabízena od pěti tisíc rublů do tří milionů po dobu nepřesahující pět let. Úroková sazba je stanovena individuálně pro každého, kdo ji uplatnil.

Platba se provádí měsíčně ve stejných splátkách, dochází k předčasnému splacení.

V hotovosti

Nejrozšířenějším klientem společnosti Alfa-Bank byl bezhotovostní hotovostní úvěr. Za standardních podmínek je tato výše úvěru až 1 milion při sazbě 11, 99%. Držitelé platových karet Alfa-Bank a lidé pracující v partnerských společnostech mají výhody. Pro ně, cvičení zvýšení úvěru částku na 3.000.000 rublů, pokles úroků.

Jak získat půjčku

Díky systému, který vyhodnocuje solventnost občana s dobrou úvěrovou historií, lze úvěry Alfa-Bank rychle a bez byrokracie. Pokud si dlužník vybral tuto banku, musí po přezkoumání navrhovaných podmínek podat žádost o úvěr. To lze provést:

 • online na Alfa Bank;
 • návštěva blízké pobočky;
 • telefonicky 88001002017.

Pro posouzení žádosti a předběžné rozhodnutí je dáno několik dní. Výsledek pro dlužníka je hlášen v SMS nebo telefonicky.

Po obdržení pozitivní reakce, občan s požadovanými dokumenty je vyzván do kanceláře Alfa-Bank pro podpis smlouvy a přijímání peněz.

Pokud jsou údaje poskytnuté dlužníkem potvrzeny, je úvěr vydán ve stejný den. Můžete ji uplatnit po registraci na svém účtu na webových stránkách banky, mobilní aplikaci, bankomatech.

Online objednávka

Občané, kteří si váží svého času, mohou bez návštěvy kanceláří společnosti Alfa Bank napsat žádost o úvěr online. Vstupem na internetové stránky banky na internetu musíte postupovat v následujícím pořadí:

 1. Najděte záložku „Kredity“ na webu a vyberte požadovaný produkt.
 2. Po vyhotovení cestovního pasu vyplňte přihlášku a odešlete ji k posouzení.
 3. Po několika dnech vyčkejte na telefonní hovor nebo SMS od zaměstnance banky, s předběžným rozhodnutím a výzvou k dalšímu zpracování.
 4. Jděte na pobočku banky s požadovanými doklady, po jejichž zvážení bude konečný rozsudek vynesen.
 5. Pozitivní výsledek vám umožní získat úvěr ve stejný den.

Online žádost o úvěr v Alfa-Bank

Před zahájením přípravy žádosti se občan musí ujistit, že podmínky, které banka nabízí, jsou pro něj vhodné.

Webové stránky Alfa Bank mají kalkulátor úvěrů, který umožňuje vypočítat přibližnou měsíční platbu.

Online žádost o hotovostní úvěr je prezentována formou čtyřfázové formy. Nabízí dlužníkovi:

 1. Vyplňte formulář s osobními údaji.
 2. Uveďte informace o příjmech, o existujících úvěrech v jiných finančních organizacích, o požadovaném úvěru.
 3. Ze seznamu navrhovaných dokumentů vyberte dodatečný dokument prokazující totožnost (je-li to nutné) a dokument pro potvrzení příjmů (například odkaz 2-NDFL), kódové slovo.
 4. Odeslat žádost.

Seznam požadovaných dokumentů

Alfa-Bank připravila pro stávající zákazníky řadu slev. Držitelé mzdových karet a zaměstnanci partnerských organizací mohou požádat o úvěr s úvěrovými podmínkami odlišnými od standardních. Postavení dlužníka závisí na seznamu dokladů potřebných k ověření žádosti a konečném rozhodnutí banky o poskytnutí úvěru.

Standardní podmínky

Měla by být připravena osoba, která požádala o poskytnutí úvěru společnosti Alfa-Bank na základě všeobecných podmínek:

 • pas občana Ruské federace;
 • certifikát potvrzující příjem (2-NDFL);
 • na výběr jsou další dva dokumenty (kopie práce, politika CHI nebo VHI, TIN, mezinárodní pas atd.).

Držitelé platových karet

Pokud dlužník vlastní platovou kartu Alfa-Bank, nepotřebuje potvrzení o příjmech. K uzavření smlouvy o úvěru musí předložit pouze dva dokumenty:

 • pas občana Ruské federace;
 • řidičského průkazu, cestovního pasu, důchodového osvědčení nebo povinného zdravotního pojištění.

Zaměstnanci partnerských společností

Pracuje-li dlužník v organizaci, která je partnerem společnosti Alfa Bank, existují pro to i zvláštní podmínky. Balíček požadovaných dokumentů se skládá ze tří položek:

 • pas občana Ruské federace;
 • druhý průkaz totožnosti (může se jednat o řidičský průkaz);
 • potvrzení jeho příjmů.

Požadavky na dlužníka

Při podání žádosti by potenciální dlužník měl vzít v úvahu, že kladné rozhodnutí bude učiněno pouze v případě, že splní určité požadavky Alfa Bank:

 • občanství Ruské federace;
 • věk dlužníka 21 let a starší;
 • místem bydliště, práce nebo bydliště musí být buď město s Alfa-Bank, pobočky nebo osada v blízkosti tohoto města;
 • nepostradatelná dostupnost mobilních a pevných telefonů
 • oficiální plat by měl přesáhnout 10 000 rublů;
 • pracovní praxe na jednom místě vyžaduje nejméně tři měsíce.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: