Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Ženy se snaží vypadat perfektně a dělají hodně pro dosažení těchto cílů. Chcete-li vytvořit krásné oblečení, mnoho darovat čas a dělat vyšívání. Taková činnost vám nejen umožní získat dobrý výsledek, ale také odvrátit pozornost od nepříjemného každodenního života, práce, studia. Lněné pletací jehlice, popis, vzor, může být v této věci mnoho nuancí. Na všech úskalích budou dále diskutovány nejlepší možnosti pletení a možná schémata.

Co je palatin

Palatine se nazývá široký šátek nebo šátek, který se nosí kolem krku a ramen, chrání před chladem a větrem. Takové svrchní oděvy mohou být zapnuty na některých místech nebo jen přehozeny přes ramena. Palatini jsou noseni s svetry, lehké svetry nebo roláky. Ve spodní části mohou být kalhoty i sukně, na tom nezáleží. Palatina se často zvedá pod boty, takováto tendence se v roce 2022-2023 prosadila a přesunula se do sezóny 2022-2023.

Nejjednodušší, ale sofistikovaný typ stoles - pletené předměty. To může být sada šátek, klobouků, rukavic nebo samostatného příslušenství. Je to velmi snadné pletené tohoto výrobku, protože jeho formát je obdélník tkaniny, která má na krásném tvaru přímo na ramenou a krku. Pletený tippet je velmi populární v sezóně 2022-2023-17 podzim-zima.

Schémata a popisy pletení ukradly fotografie

Existuje mnoho možností pro pletení ukradl. Takový výrobek lze snadno háčkovat nebo plést použitím různých typů smyček a nití. Je možné doplnit oděvy krajkovými vložkami, kameny nebo kamínky. Nejjednodušším typem šátkových šperků jsou však brože a krásné velké špendlíky. Zvažte nejlepší možnosti pro kamna pletací jehly, popis a diagramy.

Palatine Runo

Toto teplé příslušenství je ideální pro podzim a zimu, kdy chcete pohodlí. Ideální velikost je 45 cm * 150 cm, pro výrobek stojí za to použít přízi, která obsahuje 75% vlny a 25% nylonu, je lepší zvolit dvě barvy. Nitě se dobře natáhnou, ale zároveň nemají velkou tloušťku, která umožní šátku několikrát ohnout. Paprsky o průměru 5 mm budou ideální pro práci a neměly by být příliš těsné. Knit:

 1. Připravte přízi primární barvy, volte 95 volných smyček.
 2. Sešívejte 4 řádky tak, aby poslední řádek byl co nejvíce volný.
 3. Od 1. do 8. řady plette toto schéma:
  • ponechat navýšení o 3 smyčky, z čehož 15 se odpojí;
  • cue, 2 smyčky nakloněné doprava, opakujte akci třikrát;
  • 5 obličeje na zadní stěně, opakujte 3x;
  • udělat nahý, 2 smyčky se sklonem vlevo;
  • nechat zvýšení podobné tomu, který byl proveden na začátku.
 4. Na takovém plánu se pletou následujících 8 řádků smyček:
  • provést standardní zvýšení o 3 smyčky;
  • provést nahý, 2 smyčky se sklonem doprava, opakujte akci 3 krát;
  • vytvořte podobnou nahou, 3 obličejovou tvář pro zadní stěnu;
  • pletené nakid, 2 smyčky s levým nakloněním, opakujte 3x;
  • dokončíme nakidu a necháme zvýšení.
 5. V následujících fázích pletení Fleece je nutné střídavě měnit výše uvedená schémata, dokud není dosaženo požadované délky. Je lepší dokončit první variantu páření, aby šátek byl symetrický.

Palatinový transformátor

Některé varianty palatines jsou univerzální oděv, protože oni mohou snadno být přeměněni v jiné druhy oblečení. Takové široké šály se mohou snadno stát vesta, pončo a dokonce i svetr. Velkým plusem oblečení ve formátu transformátoru je, že v každém okamžiku je snadné jej upravit v závislosti na přání nebo počasí.

 1. Pletení začíná límcem. Využívá klasickou gumu, šířku kapel, které si každý může vybrat. Nejběžnější možností pro stoles je schéma: 4 tváří na 4 obruba.
 2. Příslušenství se vejde stejným způsobem jako běžný šátek, pouze na okrajích je důležité ponechat vzrůst nitě, který bude později muset být svázán do krásného okraje, provedeného ve formě trojúhelníků.
 3. Na jedné straně palatinu je k jeho středu připevněn elastický pásek, který byl vyroben v prvním odstavci. Barva vlákna může být stejná nebo různá, záleží na přání mistra.
 4. Schéma párování uzávěrů znázorněných na obrázku výše. Pro jeho realizaci stojí za to použít klasické 5 mm pletací jehlice a ne velmi tlusté vlněné nitě.
 5. Když je kradla připravena, je hozena přes ramena a dlouhé okraje jsou navinuty paže za zády. Na zadní straně šátku je bodnuta krásnou brož nebo šitý knoflík se smyčkou.

Prolamované Mohair teepee s pletací jehlice

Jakákoli příze mohair v produktu vypadá velmi působivě, protože má velké a ne příliš velké mezery. Tyto mezery mohou ukázat tělo nebo oblečení, takže stoly by měly být vybrány barevně s hlavním oblečením. Aby bylo možné plést mohair šátek s prolamované vzor s vlastními rukama, je třeba připravit pletací jehlice o průměru 5-6 mm, několik přadénkách nitě (zkuste kombinovat barvy správně, v sezóně 2022-2023 nejvíce módní pastelové odstíny) a volný čas.

 1. Provádíme práce na výše uvedeném schématu.
 2. Každá řada smyček udělá totéž 2 krát, takže obraz byl zvětšen.
 3. Nakida vystupují ne příliš velké, jsou nezbytné pro pružnost budoucího ukradení.
 4. Je důležité provádět pletení není příliš těsný, protože Mohair by měl být schopen narovnat svá vlákna vypadat krásně a načechraný vzhled.

Teplý orosený hrot

V zimě, kdy potřebujete zahřát záda a krk, se nosí stolové stoly. Tento plášť může nejen chránit před chladem, ale je také užitečný pro ohřívání těla. Chcete-li vytvořit teplý doplněk, musíte vyzvednout přírodní nitě, smí se kombinovat (jehněčí vlna, merino, koza dolů). Aby se tippet neprojevil velmi hustě a těsně, je lepší se plést s jehlami pod číslem 4, 0. Při výběru nití by měly být pozorovány přímo v obchodě a ujistěte se, že neexistují žádné velké kousky vlny, které by zasahovaly do práce. Uvažujme o detailech ukradené kradny s pletacími jehlami, popisem a schématem:

 1. Podle výše uvedeného plánu bude provedeno teplé downe tippet.
 2. Zde se používají klasické smyčky obličeje a obruba, které lze přenést doleva nebo doprava v závislosti na požadovaném vzoru.
 3. Aby konečný výsledek splnil očekávání, v procesu vázání kradla, připevněte jehlou k nějaké dece nebo plátně, takže šátek se táhne a jeho skutečná velikost, hustota, vady mohou být viděny.
 4. Palatin by měl mít symetrické páření, proto, když dosáhl středu produktu, musíte provést podobné řady smyček, ale v opačném pořadí.

Jednoduchý šátek ukradl

Pokud se děvčátko chce plést poprvé a vybere typ produktu pro počáteční práci, pak tippet je dobrá volba. Doporučuje se udělat jednoduchý program, například, který vytvoří krásný produkt a zabere to nejméně času. Pro jednoduchý šátek, který zapadá do počátečního mistra, je lepší vzít si tlusté vlněné nitě, které se snadno splétají. Podle níže uvedeného diagramu musíte provést práci pomocí jehel č. 3.

Video: Jak plést Melange šátek Stole

Pokud je pro pletení vybrána melanž (nit, která kombinuje několik barev), pak bude tato práce zvláštní. Když se stín mění rychle, je lepší zvolit vzor s malými, ale často opakujícími se vzory. A pokud se barva nitě zřídka změní, pak velký vzor na ukradené bude vypadat nádherně. Zde je video s mistrovskou třídou o pletení melanžového šálu sami:

Vázání okraje ukradené jehly

Aby se okraj obalu neotáčel dovnitř a tvar výrobku zůstal vždy stejný, je nutné svázat hrany příslušenství se speciálním stehem. Pro tento účel se doporučuje použít hlavní nitě, které nebudou vyčnívat na pozadí šálu. Při vytváření takového obrysu je lepší vzít stejné pletací jehlice jako u ukradené, ale v některých případech výhodnější vzor vytvoří tenké verze nástrojů. Hlavní typy vzorů, které lze použít k oříznutí hran sloupců:

 • ševní šňůra housenka;
 • guma 1 x 1;
 • lem hřebenatky;
 • dvoubarevný elastický pás;
 • vlákno;
 • dvojitý kruh;
 • zlomená guma;
 • postroj.

Video lekce pletení ukradl pro začátečníky

Každá nováčka, která před začátkem práce provede práci, by měla přezkoumat mnoho materiálů s doporučeními pro řádnou vazbu. Tím se vyhnete velkým chybám a neefektivnímu využití nití, času a úsilí. Aby se první produkt ukázal jako krásný a splnil očekávání, je lepší obrátit se na video tutoriály, ve kterých mistři své práce vypráví o možných úskalích v pletení.

Šnek vzor

Tenký šnekový vzor je velmi dobře provedený v jasných barvách. Milovají ho mladé dívky, které spojují takový plášť s džíny a hubenými kalhotami. Špička svázaná v hlemýžďovém vzoru je velmi pracná a dlouhá práce, ale výsledek by měl být vynikající. Dáme video s mistrovskou třídou na vytvoření krásného šálu s takovým vzorem.

Malinový vzor

Pletené stoly s malinovým silným vzorem se provádějí v modrých, růžových, žlutých pastelových odstínech. Tato barva dokonale vystihuje krásu obrazu, a pokud pletete okraje šálu s jehlami s velkým průměrem, příslušenství bude vypadat ještě neobvykleji. Zde je video, ve kterém řemeslníci odborníci učí správné vytvoření malinový vzor při pletení žádné položky.

Prolamované síťoviny

Velké sítě vždy přitahují nadšené pohledy ostatních, takže tento vzor apeluje na mnoho jehličnatých žen. Palatinové podle těchto schémat snadno padnou, ale musíte vzít v úvahu spoustu nuancí, aby bylo příslušenství opravdu krásné a praktické. Když vezmeme v úvahu následující video, může každý začínající švadlena poprvé vytvořit perfektní výrobek.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: