Pro mnoho lidí se sociální sítě staly hlavním způsobem komunikace s přáteli, známými. Stránky Vkontakte jsou jednou z nejoblíbenějších lokalit uživatelů internetu. Chcete-li zadat kód účtu a přihlašovací údaje, musí člověk zapomenout na svá data. V takových případech existuje několik možností, jak zjistit heslo z VC.

Co dělat, pokud jste zapomněli heslo od společnosti VK

Osobní stránky na sociálních sítích často ukládají korespondenci, která je určena pouze pro majitele, takže zabezpečení účtu je důležitým aspektem služby. Pro ochranu proti hackerům, útokům hackerů má web několik úrovní ochrany a heslo (jedno z nich). Samotná správa, která zabraňuje krádeži účtu, doporučuje pravidelně měnit přístupové kombinace. To vede k tomu, že člověk může být zmatený a znalosti o tom, jak si pamatovat heslo z VK, jsou zde užitečné.

Chcete-li začít, zkuste vyzvednout přístup, možná jste použili jeden z kódů, které jste vynalezli pro jiné stránky. Zkontrolujte si notebooky, někdy si lidé zapisují svá data specificky tak, aby je bylo možné nalézt. Pokud tyto možnosti nepomohou, můžete použít jiné metody, jak zjistit heslo ve Vkontakte:

 • přes prohlížeč (Opera, Mozilla);
 • pomocí tlačítka "Obnovit heslo";
 • prostřednictvím technické podpory;
 • pomocí speciálního softwaru (softwaru).

Jak zobrazit vaše heslo ve VK

Tato metoda vyžaduje, aby byly předem nastaveny další nastavení prohlížeče. Pro tento účel je Mozilla Firefox Explorer používán častěji, pro který byste měli udělat následující:

 • přejděte na „Nastavení“;
 • Přejděte na "Hesla a šifry";
 • klikněte na "Ochrana";
 • klikněte na záložku "Správa šifrování" nebo "Uložená hesla";

Tato možnost, jak zjistit heslo Vkontakte, je vhodná, pokud jste již navštívili a úspěšně se přihlásili do svého účtu. Najděte ze seznamu všech navštívených stránek VK, klikněte pravým tlačítkem myši na adresu, zobrazí se seznam, vyberte řádek „Zobrazit“ nebo „Kopírovat heslo“. Prohlížeč vám poskytne údaje na těchto stránkách, přihlašovací jméno a heslo. Ze stejného důvodu se nedoporučuje přihlásit na stránku z počítačů jiných lidí, abyste se nestali obětí vetřelců.

Zde je další způsob, jak zjistit své heslo z VC, pokud jste zapomněli.

Jak obnovit heslo Vkontakte

Pokud se nemůžete přihlásit ke svému účtu a jste si jisti, že zadáváte správné přihlašovací údaje, stále existují způsoby, jak zjistit své heslo ve VK. Jeden z nich je nabízen okamžitě pod zadáním kódu ve tvaru nápisu „Zapomněli jste heslo?“. Postup je následující:

 1. Klikněte na tento nápis a přesměrujte vás na odkaz na jinou stránku.
 2. Budete požádáni, abyste zadali e-mail, na kterém byla stránka zaregistrována, přihlašovací jméno nebo telefonní číslo přidružené k účtu. Zadejte a klikněte na tlačítko Další.
 3. Dopis přijde na poštu s pokyny, jak zjistit heslo ve Vkontakte a odkaz na jeho obnovu.
 4. Přejděte na adresu z dopisu, zadejte telefonní číslo přidružené k účtu během registrace.
 5. Dále se zobrazí stránka, kde musíte zadat kód, který k vám přišel formou SMS (nemusí to přijít ihned).
 6. Zadáte-li kód ze sms správně, dostanete se do účtu a objeví se okno s výzvou k zadání nového hesla.

Někteří lidé neváží mobilní telefon ke svému kontaktu ani mění kartu a toto číslo již není k dispozici. Pomoc v tomto případě umožní technickou podporu, která je k dispozici přímo prostřednictvím nástrojů sociální sítě. Měli byste jít do sekce „Zpětná vazba“ a požádat o obnovu pasu. Obdržíte odpověď, ve které budou zaměstnanci požádáni, aby v digitální podobě poskytli kopii pasu, na které můžete vidět svou fotku, křestní jméno, příjmení. Budete také dotázáni na několik otázek týkajících se vašeho profilu: počet přátel, od kterých byly poslední příspěvky, atd.

Všechny tyto informace jsou potřebné k potvrzení vaší identity, aby se předešlo hackování vetřelci, kteří se mohou vydávat za jinou osobu. S výhradou správných odpovědí na servisní otázky obdržíte nové heslo v e-mailu. Pracovníci technické podpory nemusí okamžitě reagovat. Zpráva zpravidla přichází nejpozději do 3 dnů.

Jak zjistit heslo ve VK, znát přihlášení

Pokud znáte své uživatelské jméno ze stránky určitě, nejjednodušší způsob, jak zjistit heslo na stránce Vkontakte, je použít funkci „Zapomněli jste heslo?“. Pokud máte telefonní číslo, rychle získáte kontrolu nad svým účtem. V případech, kdy na stránce nejsou žádná data (například zapomenutá, protože je používáte jen zřídka), můžete použít další způsob, jak zjistit potřebné informace - použijte speciální software.

Pro získání potřebných dat si můžete stáhnout bezplatný program. Počítač musí mít zašifrované informace pro všechna hesla a přihlášení, která jste zadali v prohlížečích. Neleží ve veřejné sféře, je prezentován jako náhodná sbírka čísel a písmen. Toto bylo děláno chránit před hackery tak že jiní lidé nemohli, například, hacknout váš účet přes pracovní počítač nebo od auta od internetového klubu. Speciální programy pomáhají ukládat data, která potřebujete, do obvyklého formuláře login / password. Můžete si vybrat z níže uvedeného seznamu:

 1. Multi Password Recovery Porlable - otevírá všechny šifry v počítači, lze je spustit z vyměnitelných médií, nevyžaduje instalaci na PC.
 2. PasswdFinder je skener, který najde a obnoví šifry z počítače.
 3. WebBrowserPassView je bezplatný nástroj, který čte tajné kombinace z polí prohlížeče.

Video

Kategorie: