Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Alkoholismus je pohromou moderního světa. A nejhorší ze všeho, pokud je žena závislá na alkoholu. Propagace zdravého životního stylu a produkce reklamy proti alkoholu neřeší tento problém. A dokonce i mladé ženy jsou stále více závislé na pití. Hush up tento problém je bezvýznamný, je třeba ho řešit všemi možnými způsoby. Začněte například léčbu ženského alkoholismu doma.

Vlastnosti ženského alkoholismu

Být zdravý a aktivní je v módě, proč se stále více žen mění na alkoholiky? Každý psycholog řekne, že důvod musí být hledán v dětství. Někteří rodiče učí své děti alkohol jejich příkladem. Pití na dovolené v přítomnosti dětí dokazují svým chováním, že alkohol je bezpečným prostředkem zábavy. Vyrůstají, děti přijímají zkušenosti svých rodičů, ale neberou v úvahu skutečnost, že tato závislost je může zničit.

Ženský alkoholismus je mnohem nebezpečnější než muž. V některých společnostech ženy pijí na stejné úrovni jako muži, přičemž neberou v úvahu, že v tělech je o 10% méně tekutin než v lidském těle. Proto se alkohol absorbuje rychleji ve tkáni a pomalu se eliminuje. Vzhledem k těmto rysům ženského těla je léčba ženského alkoholismu doma problémem.

To je to, co Anna, 45, říká v rozhovoru pro 7 days.ru časopis: "Alkoholismus je vyléčen! Z opilého opilce se můj manžel nakonec změnil na zlatého muže! Čtenáři doporučují účinný lék na závislost na alkoholu.

Zvažte, že alkoholická žena jen zřídka přiznává, že je nemocná. Alkoholici dovedně skryjí svou nemoc před ostatními a jsou přivedeni ke specialistovi na léčbu v těžké formě alkoholismu, kdy tento problém již nemůže být skryt. Je důležité rozpoznat nemoc v raném stádiu, pak šance na zotavení budou vysoké.

Během léčby ženského alkoholismu se doporučuje používat několik forem léčby: lékařskou a psychologickou. Pacientovi musíte najít přístup a přátelskou a optimistickou náladu, která mu pomůže překonat potíže. Alkoholik by měl pociťovat morální a emocionální podporu od svých příbuzných, v tomto případě se zotavení vrátí rychleji.

Léčba lidových prostředků

Nezapomeňte, lidové prostředky přijaté bez vědomí lékaře se nedoporučuje, možný výskyt nežádoucích účinků. Nezapomeňte se poradit s nemocnicí. Úspěch léčby závisí na přání pacienta. Pacient musí pít toto rozhodnutí nezávisle.

Lidové léky pomohou pouze těm, kteří se rozhodli trvale se zbavit touhy po alkoholu a věří v léčivou sílu přírodních produktů. Léčitelé doporučují striktně dodržovat pokyny a režim infúzí a odvarů.

Lidové recepty:

 • Budete potřebovat: lžíci bylinek Bogorodskaya, tymiánu a tymiánu. Sbírejte vroucí vodu (200 g) a namočte pod teplou ručník na čtvrt hodiny. Cool, kmen, vzít 1 polévková lžíce. Já před jídlem.
 • Na páru 15 gramů rozdrcených listů medvěda medvědího ve vroucí vodě (200 g) se na čtvrt hodiny hodí na oheň. Trvat na tom, kmen, vzít na prázdný žaludek a 1 polévková lžíce. Já každé 2 hodiny.
 • Přidat jeden milující kořen a tři bobkové listy na vodku chekushku, dovolená po dobu 14 dnů. Pak by měl pacient vypít sklenici takto naplněné vodky do jednoho doušky. Po chvíli se začne cítit nemocný, stav je doprovázen zvracením. V důsledku toho má člověk odpor k alkoholu a touha po alkoholu se postupně snižuje. V případě potřeby se postup opakuje po týdnu.
 • Suché břízy jsou zapáleny a sušeny cukrem. Jakmile požár vyhoří, musí pacient vystoupit nad oheň a dýchat kouř po dobu 10 minut. Pak vypije sklenku vodky. Tvrdí se, že reakce na takovou techniku vzniká okamžitě, alkoholici přestávají pít úplně.
 • Palina, tisíce a tymián se mísí ve stejném poměru. Polévková lžíce bylin, dušená ve vroucí vodě (200 g), trvá několik hodin pod teplým ručníkem. Naplněná infuze se podává pacientovi v dávce jedné polévkové lžíce 5krát denně.

Léčba alkoholismu bez znalosti pacienta

 • Houbová houba je jedlá houba, která je střízlivá a odpor k alkoholu.

Smažte houby obvyklým způsobem nebo dušené s přidáním kyselé smetany. Krmte pacienta tímto pokrmem, ujistěte se, že během jídla nepije alkohol, je plný otravy a poškození vnitřních orgánů.

Při požití se tato houbová mísa chová tak, že pokud pacient pije alkohol, zažije závratě, potíže s dýcháním, psychózu a toxikózu a vyvine se averze k alkoholu. Platnost tohoto léku - dva týdny.

 • Modlitba je někdy jedinou metodou zoufalých příbuzných. Při hledání pomoci se obracejí ke kostelu a snaží se zachránit své blízké před závislostí.
 • Ve farmaceutickém průmyslu existují léky pro boj s alkoholismem, například sekurinin. Je vyroben ze závodu securinega. Je zakázáno užívat a předepisovat tento lék sami. Pouze lékař musí diagnostikovat pacienta a předepsat léčbu. Někteří lidé dávají takové léky do jídla pacienta s nadějí na jeho vyléčení.

Dozvíte se více informací o jiných metodách léčby alkoholismu doma sledováním videa.

Nucená léčba

Když jsou všechny pokusy pomoci ženě vyrovnat se s fyzickou závislostí na alkoholu, neúčinné, alkoholici hledají povinnou léčbu alkoholismu. Přímo k takové léčbě by měl být pouze lékař po diagnóze. Obraťte se na místní lékárnickou lékárnu a vysvětlete důvod jejich zájmu.

Po potvrzení diagnózy byste se měli pokusit přesvědčit alkoholika, aby dobrovolně podstoupil léčbu. Nepoužívejte křik, vydírání, zvyšování hlasu a hrozeb v této konverzaci. Snažte se pochopit pacienta, cítit sympatie k němu. Musí se rozhodnout pomoci. Pošlete ho na psychoterapii se zkušeným psychologem, který mu pomůže najít motivaci k boji s touto nemocí.

Nucená léčba alkoholismu v případě kategorického odmítnutí pacienta nastává pouze v případech stanovených zákonem. Soudní příkaz pošle alkoholikovi na povinnou léčbu, pokud se osoba dopustila trestného činu, nebo v důsledku posouzení písemné žádosti příbuzných.

V době Sovětského svazu existovala praxe povinné léčby alkoholismu. Jednalo se o pacienty ve zdravotnických pracovištích. Alkoholici museli ležet od jednoho do tří let. Podle statistik, které byly získány později, se převážná většina pacientů po léčbě vrátila k alkoholu. V současné praxi je téměř nemožné poslat alkoholika na povinnou léčbu z důvodu zákona o ochraně a pomoci obyvatelstvu.

Jediná možnost, jak pomoci pacientovi, je přesvědčit ho, aby šel sám do léčebny. Chcete-li tak učinit, ukažte mu vizuální fotografie a videa, která ukazují důsledky pití alkoholu. Řekněte nám o vážném poškození zdraví, které osobně způsobuje sám sobě. Má šanci na cirhózu jater, na kardiovaskulární onemocnění, oběhové poruchy mozku atd.

Příznaky

Zpočátku žena závislá na alkoholu nechápe, že je nemocná, popírá její závislost. Všechno to začíná nervovým stresem, těžkým životním obdobím, ztrátou zaměstnání atd. Pokaždé, když zažije ruku, sáhne po sklenici. Zpočátku je to malé sklenice suchého vína, láhev piva, pak se dávka zvyšuje, a aby se uvolnilo napětí, potřebuje pravidelně pít alkohol ve značném množství.

Postupné zvyšování dávky alkoholu vede k fyzické závislosti, ke zničení tělesných buněk. V alkoholice se psychický stav vážně mění. Během dne je velmi podrážděná bez výrazného důvodu, rozbije se na příbuzné a přátele, pláče bez důvodu, spadá do stavu deprese a zoufalství. Její bývalé koníčky již nepřinášejí radost, její ruce jsou ztraceny, touha po něčem je ztracena.

Tam jsou záchvaty lámání, v dopoledních hodinách kocovina je známý stav, a okurka je vždy v lednici. To je život alkoholika, který už nemá moc kontrolovat svou zhoubnou závislost.

Fáze alkoholismu žen

Ženy procházejí stejnými etapami alkoholismu jako muži. Na rozdíl od mužského alkoholismu se však ženy vyvíjí mnohem rychleji a léčba je mnohem obtížnější.

 • První etapa: trvá asi 3-4 roky. Během tohoto období žena nezneužívá lihoviny, preferuje nealkoholické nápoje, bez kterých si už nedokáže představit svůj život.
 • Druhá etapa: je projevem abstinenčních příznaků - jedná se o zvýšení tlaku po požití alkoholu, nespavost, zvracení, třes končetin, třes v končetinách, projev psychosomatických poruch. Například ztráta paměti předešlého dne. Ve druhé etapě alkoholik cítí potřebu vystřízlivění v dopoledních hodinách.
 • Třetí etapa: degradace a nekontrolovaná touha po alkoholu, postižení jater, psychóza a rozvoj demence. Vymanit se z této fáze je nesmírně obtížné, ai když to vyjde, škoda na zdraví během období opilosti nezanechá šanci na dřívější život.

Při prvních příznacích alkoholismu v sobě nebo ve svých blízkých se obraťte na pomoc specialistů, nezůstávejte sami s problémem. Existuje mnoho metod, které vám pomohou vyrovnat se se závislostí: hypnóza, speciální dieta, akupunktura, kódování, laserová léčba, lidé a drogy. Naučte se, jak léčit ženský alkoholismus.

Pokud máte příklady úspěšného řešení podobného problému, sdělte svůj názor na léčbu ženského alkoholismu.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: