Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Tuk v pase je vždy obtížné spalovat, takže je obtížné najít účinná cvičení pro odstranění boků a břicha pro vlastní trénink. Někdo se pokouší stáhnout tisk pro tento účel, někdo hledá výsledek z fitness, ale všechno ztrácí váhu, s výjimkou hlavní problémové zóny. Jak překonat tyto zvláštnosti těla a dosáhnout cíle?

Jak odstranit tuk z břicha a boků

Krásný pas by měl být proveden v kuchyni - tato rada je poskytována odborníky, když jsou požádáni o způsobech, jak odstranit přebytek ze stran. Cvičení pomáhá utáhnout postavu, ale ve vztahu k břišní tuk sólo, pracují špatně. Pokud jste vážně dosáhnout čistého, plochého žaludku, budete muset urychlit metabolismus kvůli korekci výživy, zbavit se jednoduchých sacharidů v menu a přestat házet velké porce jídla do sebe. Poté, co můžete přemýšlet o školení rychle odstranit strany a břicho. Může to být:

 • gymnastika;
 • školení se simulátory;
 • cvičení s extra váhou.

Nezapomeňte se připojit k vašemu komplexu, abyste bojovali s dlouhodobou srdeční zátěží, protože lokální cvičení na žaludku a strany spalování tuků přispívají mírně. Aktivací břišních svalů, ale nedotýkáním se tuků, můžete dosáhnout opačného výsledku: objem začne růst, i když pracujete každý den v posilovně.

Doma

Cvičení na břiše a po stranách, které můžete hrát doma, jsou především prvky gymnastiky, aerobiku, tvarování. Síla zátěže není vyloučena, ale s činkami, a ne činka (ačkoli muž může dostat ji domů). Pouze simulátory jsou nedostupné, ale odborníci vás ujišťují, že můžete odstranit tuk z trupu i bez nich, pokud se staráte o pravidelnost cvičení.

V posilovně

Pokud máte v plánu jít do posilovny odstranit přebytek ze stran, aby se krásnější břicho, měli byste si určitě vzít sadu squatů s činka. Odborníci radí mužům, aby dělali další bench press: ve větší míře, on bude používat jeho ruce, ale tam je také obecné spalování tuků. Pro výraznější účinek snížení břicha (čerpání tisku to také pomůže) stojí za to cvičení na lavičce.

Jaká cvičení mohou odstranit žaludek a strany

Budete muset zapomenout na klasický způsob čerpání tisku ze školních hodin tělesné výchovy - to nepomůže při hubnutí. Cvičení k odstranění boků a břicha, zaměřená hlavně na zátěž hlubokých svalů, a zbytek je ovlivněn v menší míře na zbytkovém principu. Chcete-li pracovat na spalování tuků zde potřebujete integrovaný přístup: budete potřebovat oteplování, protahování a síla cvičení, s první 2 kategorie zaměřené na denní výkon, a poslední - každý druhý den, takže svaly mohou relaxovat.

Jednoduché

Tento blok zátěže je určen pro zahřívání. Pokud provádíte pouze cvičení uvedená zde, nemůžete odstranit tuk z břicha, protože nedávají aktivní ztrátu tuku. V kombinaci s komplexnější zátěží pomáhají dosáhnout maximálního efektu při práci s hlavní ženskou problémovou zónou. Každé cvičení, odborníci radí, aby se 2-3 minuty pod rytmickou hudbou aktivním tempem. Sekvence může být změněna.

Cvičení:

 • Nasaďte nohy poněkud širší než boky, jednu ruku nad pupek, druhou - 4 prsty níže. Posunutím boků dopředu se dotkněte okrajů dlaní a snižte břišní svaly. Vraťte se dozadu, jak se povrch břicha táhne.
 • V podobné poloze, aby se otáčení boků v kruhu (libovolném směru), udržet horní část těla statické. Měli byste pociťovat pocit pálení v důsledku svalové kontrakce a relaxace.
 • Stiskněte paže k hrudníku, běh s vysokým vzestupem kolena (nejlépe nad úrovní kyčlí) velmi rychle na místě. Můžete zastavit, když je v oblasti tisku pocit pálení.

Spalování tuků

Odborníci radí, aby se zvyk provádět jednoduchý soubor cvičení, které pomohou odstranit tuk z břicha. Oni jen vyžadují, abyste měli gymnastickou podložku a mohou být dokonce zahrnuti v plánu ranního cvičení. Cvičení:

 • Lehněte si na záda, ohněte si kolena. Odtrhněte lopatky z podlahy, dlaně za hlavou, lokty od sebe. Otáčejte pedálem přesně 5 minut.
 • Ze stejné pozice natáhněte jednu nohu zvednutou nad podlahu a druhou ohněte, čímž se koleno dostane na hruď. Naproti lokti, aby se k němu natáhl, ostříhal stranu. Změňte nohy aktivním tempem, doba provedení - 3 minuty.
 • Natáhni se na koberec a leží na zádech. Stiskněte dlaně na břiše. Pomalu zvedněte nohy spolu s tělem do pravého úhlu. Jemně je snižte, jako kyvadlo, vpravo, aniž by se pánev a zpět od podlahy. Podobně přeložit doleva a vrátit se do původní polohy. Proveďte 25 opakování na sadu.

Napájení

Tato skupina fyzické námahy k dosažení maximální účinnosti znamená použití dodatečné váhy: můžete si dát knihy na záda pro popruh, a váhy pro ostatní. Nicméně, i bez tohoto, zde uvedené metody pomohou odstranit tělesný tuk. Nejúčinnější cvičení:

 • Posaďte se na hýždě, zvedněte nohy tak, aby se natažené ponožky dívaly na strop, narovnejte tělo. Ruce rovnoběžně s podlahou, táhněte dopředu. Zůstaňte v této poloze 60-90 sekund. Relax, opakujte ještě dvakrát.
 • Neexistuje lepší cvičení pro břicho a boky než pro prkno: je to ideální zátěž na celé tělo, ale jedná se především o svaly abs a paže. Je nutné klást důraz na lokty a půl prsty, tělo prodloužit, udržovat rovnoběžně s podlahou po dobu 2-3 minut. Tato doba se postupně nastavuje na 7 minut. Přístup je pouze jeden.
 • Pokud jste pochopili, co cvičení pro hubnutí břicha a boků se projevují obzvláště dobře, musíte zmínit vzestupy natažených nohou na hrazdě. Od 20 opakování na sadu.

Účinné břišní cvičení pro ženy

Odborníci zejména nedoporučují dívky opírat se o čerpání tisku, pokud chtějí jen zhubnout a získat plochý čistý bříško bez zjevného svalového projevu. K redukci této zóny přispěje kardiofrekvence, doplněná lehkými gymnastickými prvky se sportovním vybavením - fitball, obruč. Tento efekt uvidíte po měsíci pravidelných tříd.

Hoop

Práce s tímto sportovním vybavením pomáhá odstranit strany, vytvořit tenký pas, ale nemá žádný vliv na tisk. Ztráta hmotnosti obruč také nepomáhá, takže odborníci radí dívkám přidat ji do hlavního souboru cvičení, a ne se snaží odstranit problémové oblasti pouze tímto způsobem. Obrátit obruč pro zmizení stran bude mít půl hodiny, postupně přináší tuto dobu až hodinu. Musíte to udělat denně, a pro větší efektivitu, můžete použít ne plastový lehký obruč, ale těžké hula hoop.

Fitball cvičení

Pokud je příčinou ošklivé břicho problém páteře, fitball může zlepšit situaci: je to velká tělocvična míč. Nepodílí se na samotném spalování tuků, cvičení na odstranění boků a břicha s jeho pomocí budou muset být doplněna kardio tréninkem, ale účinnost tohoto projektilu není odborníky zpochybňována. Jednoduché možnosti načítání:

 • Lehněte si na záda, upněte mezi nohy ohnuté na kolenou fitball. Proveďte standardní zákruty. 30 krát za sadu.
 • Pokračujte v ležení na zádech a proveďte pomalý vzestup ohnutých nohou s fitballem mezi koleny a tělem. Vezměte míč s nataženými pažemi, přidržte hlavu. Přejít na nohy v podobném pohybu. Opakujte to, dokud se v oblasti tisku neobjeví jasný pocit pálení.

Skákací Lano

Tento typ cvičení netřepe lisem, ale pomáhá tlačit tuk z celého těla, a proto - k odstranění boků, proveďte pas, utáhněte břicho. Můžete dokonce skákat doma, pokud máte vysoké stropy, ale vždy v teniskách. Budete muset studovat každý den, půl hodiny bez přerušení. Skoky mohou být jakékoliv: na dvou nohách, se střídáním, dozadu - je důležité, abyste si nedali odpočinek.

Jak odstranit žaludek a strany muže

Pro zástupce silné poloviny je snazší se zbavit břišního tuku než ženám, protože jsou méně často nuceni bojovat s hormony a příroda pro ně nevytváří strategické rezervy, ale jejich výcvik by měl být intenzivnější. Odborníci doporučují kombinovat kardio a výkon zátěže, v poslední nezbytně včetně práce s váhami.

Činka cvičení

Nejvíce dostupné další váha, s níž můžete provádět cvičení k odstranění boku a břicha doma, jsou činky. Odborníci radí chlapovi, aby si vzal možnosti vážící 4 kg, aby měl účinek. S nimi můžete dělat dřepy, provádět ohyby, houpat tisk podle klasického algoritmu. Rychlý výsledek z těchto nákladů nelze nazvat - přibližná čekací doba bude 5-6 týdnů, ale to je dobrý doplněk k kardio.

Vakuum pro ploché břicho

Toto cvičení nemá žádné pohlaví. Nicméně, ženám se doporučuje, aby se podtlak ještě častěji, protože to je dobrý způsob, jak pumpovat hluboké svaly. Chcete-li provést toto cvičení je snadné: existuje několik variant, které se liší v poloze těla. Nejjednodušší je vstát, nejtěžší je na svahu a nejtěžší je ležet na zádech. Nejlepší cvičení pro břicho a pas, aby byly dokonalé, ještě nebyly vynalezeny.

Algoritmus akcí:

 1. Při hlubokém pomalém výdechu nakreslete žaludek.
 2. Vdechněte hrudník.
 3. Při novém výdechu vyjměte břicho co nejvíce pod žebry.
 4. Držte dech a počítejte do 20, cítíte napětí v oblasti tisku.
 5. Hladce vydechujte, uvolněte svaly. Opakujte 5krát.

Video: Jaká cvičení pomohou odstranit žaludek a strany

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: