Dvouměsíční dítě je již dobře zaměřené. Přitahuje ho kontrast, zajímavé formy. První hračky, které se objevují v oblasti vnímání novorozence, pomáhají naučit se světu. Dětská mobil na postýlce je skvělý způsob, jak uklidnit, upokojit dítě, odvrátit jeho pozornost, zatímco matka je zaneprázdněna domácími pracemi.

Potřebujete mobil na posteli

První hračky, které přitahují pozornost dětí batolat - mobilů na lůžku pro novorozence. Přístroj má držák s univerzálním držákem. Přístroj lze upevnit na pevnou stranu dětské postýlky. Objekty zajímavého tvaru a barvy se používají jako přívěsky. Je vhodné, když můžete odstranit části mobilu, vymazat je a zavěsit zpět.

Zpočátku novorozenec ležel poslouchající hudbu, pozoroval ryby, hvězdy a další objekty, zlepšoval vizuální vnímání. Po nějaké době se bude dítě snažit dosáhnout zajímavých chrastítek rukama a rozvíjet své uchopovací schopnosti. Někteří novorozenci snadno usínají a poslouchají příjemné melodie. V každém případě, hudební kolotoč na posteli - to je to, co bude rozptylovat dítě, pomoci rodičům dělat domácí práce.

Který dav si vybrat

Při hledání vhodné hračky pro dítě je důležité si uvědomit, že mobilní telefony do postele pro novorozence budou v jeho blízkosti, což ovlivní náladu a zdravý vývoj. Karusel na postýlce osloví drobky, pokud:

 • bezpečně připevněn k místu na spaní dítěte;
 • nemá příliš jasné, harmonické odstíny, příjemné pro oči novorozence;
 • tiše a jemně zvuky, šťastné slyšení;
 • nemá nepříjemný zápach.

Mechanické mobilní

Mechanické akční kolotoče jsou nejjednodušší zařízení, jako je hudební skříňka. Je nutné udělat jaro a mobil pro novorozence je uveden do pohybu. Pevné vícebarevné postavy přecházejí k klidné hudbě. Trvání práce zavedeného mobilního telefonu má tři minuty. Výhody tohoto modelu - cenově dostupné, bez nutnosti baterií.

Elektronické

Mobilní lůžko pro novorozence může mít elektrické připojení. Taková zařízení mají délku 10 až 20 minut, nevyžadují neustálý provoz pružiny. Elektronické mobily jsou vybaveny určitým počtem melodií a různými režimy cirkulace. Můžete zvolit optimální hlasitost zvuku a správnou rychlost otáčení karuselu. Kvalitní hračky na posteli pro novorozence mohou mít další funkce ve formě noční lampy, dálkového ovládání a projektoru.

Mobilní s nočním světlem a dálkovým ovládáním

Karusel pro postel, který má podsvícení, slouží jako noční světlo. Mít tak moderní příslušenství v místnosti novorozence, můžete zkontrolovat kdykoliv během dne, zda je vše v pořádku s dítětem. Nemusíte zapínat světlo. Noční světlo jemně rozptyluje temnotu v dětském pokoji. Ústředna umožňuje zapnout nebo vypnout mobilní telefon, měnit hudební melodie na dálku, bez vzhledu dítěte před očima.

S projektorem

Hudební mobil na posteli, vybavený projektorem, lze použít k vytvoření blikajícího obrazu pohybujícího se na stropě a stěnách. Pokud je nad karuselem kopule, na jejím povrchu se odráží světelné obrazy. Tato funkce je užitečná v noci, pokud novorozenec nechce spát. Máma si může odpočinout, zatímco kočička sleduje zářící obrazy. Měkké světlo, třpytivé obrazy a příjemná hudba vytěžují dítě. S takovou hračkou může dokonce usnout sám.

Mobilní hodnocení pro novorozence

Dobře osvědčené mobily zahrnují:

 1. Tiny Love "Ostrov sladkých snů" - kolotoč s hudbou, dálkovým ovládáním a nočním osvětlením. Průměrná cena je 5000 rublů.
 2. Fisher Price 2 v 1 "Krásná planeta" - hračka s projektorem, dálkovým ovládáním a přibližnou cenou 4300 rublů.
 3. Taf hračky MP3 11275 - osvětlený karusel a hráč. Cena je kolem 6500 rublů.
 4. Chicco "Magic Stars" - mobilní s nočním osvětlením, projektorem a dálkovým ovládáním. Cena je kolem 5000 rublů.
 5. Tomy "Medvídek Pú" - levný, spolehlivý přístroj s hračkami a noční světlo. Cena je asi 2500 rublů.

Jak vyrobit kolotoč vlastníma rukama

Máte-li zájem o vyšívání, jste docela schopni šít krásný mobil na posteli pro novorozence. To bude vyžadovat trochu inspirace, fantazie, stejně jako některé dostupné materiály. Taková zvláštní práce se neotáčí sama a nevydává zvuk. Lehká postýlka může být kývána pouze proudem vzduchu. Nicméně, domácí hračky jsou velmi oblíbené u dětí, zejména pokud jsou vyrobeny s láskou a péčí.

Vzory pro mobilní telefony

Chcete-li si kolotoč pro postýlku, musíte šít krásné hračky, které budou viset v dohledu novorozence. Řemesla jsou vyrobena na vzorech, reprezentovat různá čísla. Mohou to být zvířata nebo předměty. Vzory lze nalézt a stáhnout na internetu. Dívky jsou vhodné květiny, luky, panenky. Pro chlapce, můžete šít rakety, auta, letadla nebo lodě.

Krok Master Class

Chcete-li vytvořit mobilní telefon s držitelem, potřebujete následující:

 • dřevěná kostka se stranou 8 cm;
 • 4 kusy dřeva se zaobleným průřezem, identické délky;
 • krajky;
 • hmoždinka;
 • lepidlo na dřevo;
 • barva bez ostrého zápachu;
 • kovový háček;
 • cítil krásné odstíny;
 • syntetický zimní prostředek (nebo jiný tištěný materiál);
 • nitě vhodných barev;
 • jehly pro šití.

Nejdříve je třeba, abyste pro mobilní telefon vytvořili držitele. Postup:

 1. Vezměte kostku, vyvrtejte otvory v místě, kde se diagonály protínají na čtyřech tvářích.
 2. Na horním okraji vytvořte vybrání. Na toto místo našroubujte háček.
 3. Na každé kolejnici vyvrtejte malé otvory, od konce 2-3 cm.
 4. Navlékněte šňůru, svázejte uzly na koncích.
 5. Lamely promažte lepidlem z opačných konců. Vložte tyčinky do otvorů v kostce.
 6. Malování prázdné barvy bezpečné pro dítě. Držák zavěste za háček, nechte produkt zaschnout.

Dále pokračujte do šicích hraček. V tomto případě bude mobilní telefon zdoben mraky a balónky s košíky. Výrobní technologie je následující:

 1. Nakreslete dva kousky každé hračky. Vyjmout polotovary. Vytvořte postavy překrytím jednoho prvku nad druhým.
 2. Šít hračky, takže otvory umístit výplň.
 3. Umístěte do obrobku polstrováním polyester.
 4. Kabel pevně připevněte k hračkám přišitím plastového kusu ke konci kabelu. Zavřete otvory.
 5. Navlékněte šňůru do otvorů na kolejnicích, zavřete uzly. Připojte k háčku centrální hračku.

Video: mobil s rukama s plstí

Recenze

Natalia, 27 let: Rozhodli jsme se koupit mobilní Fisherovu cenu kvůli dobré kvalitě hraček této značky. Líbilo se mi, že je noční světlo. Když se mobilní telefon objevil, dítě mělo jeden měsíc. Je vhodné použít dálkové ovládání k zapnutí a vypnutí hudby, nastavení zvuku. Nyní je naše dítě 5 měsíců staré, má zájem hrát se spodní částí, odkud hudba zní.

Catherine, 33 let: Mobil má vlastní melodie a schopnost poslouchat hudbu z flash disku. K dispozici je také podsvícení a rotace hraček. První věc, která fascinovala dítě, je klasická hudba. Zatímco melodie hrála, spal. Potom dítě začalo reagovat na pohyby hraček, sledovat světlo v noci. Později jsme začali používat přehrávač.

Angelina, 35 let: Vyberte si první hračku pro svého syna - jasný mobil s příjemnou hudbou. Baterie nejsou potřeba, zařízení musí být navinuto. Hračky se snadno odstraňují a umývají. Pro rok použití barvy nezmizely. Žádný zápach si nevšiml. Dítě nejprve pozorovalo zvířata a pak se je pokusilo dostat. Pokud se vám podaří chytit hračku, nahlodal.

Kategorie: