Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Olya LichachevaKrása je jako drahý kámen: čím jednodušší, tím vzácnější :)21. října 2015

Udržovat se ve správné kondici je vždy chvályhodné. Stává se však, že není příležitost navštívit posilovnu nebo fitness centrum, často není dostatek času a někdy - banální finance. Proč si to nezkusit vyrobit doma? Domácí fitness má mnoho pozitivních aspektů:

  • Vy jste ten, kdo řídí svůj čas.
  • Domácí fitness je zdarma, nemusíte platit členství.
  • Není třeba se stydět, i když některá cvičení nezvládnete napoprvé.

Domácí fitness videa

Bez trenéra a zdravé konkurence na všeobecných hodinách ve fitness centrech se to některým těžko obejde, ale pro jednotlivé lekce existují videozáznamy, které detailně popisují průběh cvičení. Existují různé programy tříd v oblastech, kde je věnována větší pozornost určitým částem těla nebo udržení celkového zdravého stavu. Těhotná dívka by měla cvičit pouze v prvních měsících, s menší zátěží a v závislosti na její pohodě.

Pro začátečníky

Pokud jste se pevně rozhodli, že začnete cvičit doma na videu, je to již velký krok vpřed. Nezáleží na tom, kolik let uplynulo od poslední lekce, nebo jestli to děláte vůbec poprvé.Trénink je třeba začít zahřívacími cviky. Zapnutím nahrávání videa níže si tento malý komplex snadno zopakujete. Pokud během prvních fází cvičení zaznamenáte nějaké potíže, nepřestávejte s tím, co jste začali. Správné dýchání a správné tempo pomohou tělu rychleji se adaptovat.

Po několika sezeních pro vás bude snazší vyrovnat se s rozcvičkou navrženou ve videu, pokud uděláte vše správně. Výslednou svalovou bolest (bolestivé pocity) odstraňte po tréninku horkou sprchou. V době cvičení se kyselina mléčná vylučuje kůží, ke které dochází při fyzické námaze, která způsobuje bolest. Pocit, že jste fyzicky připraveni přejít do dalších fází tréninku – jděte do toho, volte obtížnější cviky. Mezitím si osvojte počáteční komplex v tomto videu:

Cvičení pro NEJFITNEJŠÍ ZAČÁTEČNÍKY!

Kudy hubnutí

V životě ženy jsou různé důvody, když přibere na váze. Po těhotenství ne vždy nabrané kilogramy hned zmizí. Video se souborem cviků na hubnutí vám pomůže rozhodnout, které cviky spalují kalorie rychleji. Jakékoli cvičení by mělo začínat zahřátím, aby se svaly zahřály. Zapněte svou oblíbenou zábavnou hudbu a pohybujte se správným tempem.

FUNKČNÍ TRÉNINK doma | LEKCE 2

Fitness aerobik

Kudy aerobiku, které miluje mnoho dívek, lze provádět doma. Níže uvedené video podrobně popisuje každý cvik s komentáři. Při správné rovnováze těla se reguluje potřebné zatížení určité svalové skupiny. Nezapomínejte na správné dýchání. Poloviční dřepy, protažení svalů nohou za jeden až dva týdny poskytnou vizuální výsledek. Udělejte hodiny pravidelné, provádějte komplex několika přístupů a dokonce i nezasvěcení lidé budou věnovat pozornost vaší harmonii a chytrosti.

Fitness klub doma - krásné tělo za týden ch1

Komplex cvičení s Julií Bogdan

Slavná superspalující sestava cviků od Yulie Bogdan už pomohla stovkám dívek a žen. Video lekce distribuované pro různé části těla jsou všechny účinné a pomáhají rychle dát vaše tělo do pořádku, odstranit přebytečná kila, obnovit svalový a kožní tonus, který je pro dívky tak důležitý. Před letní sezónou, což znamená otevřené oblečení, přístup na pláž. Po lekcích dle doporučení Yulie Bogdan se za svou postavu nebudete stydět.

Super cvičení na spalování břicha

Pokud pracujete v cyklech, provádíte efektivní cvičení v rychlém tempu a odpočíváte přesně po stanovenou dobu na časovači (jako ve videu níže), aktivní spalování kalorií začíná od prvních minut, což znamená, že centimetry půjdou od žaludku, lis se zpřísní. Skákání, kroucení, jízda na kole, kliky, prováděné v několika přístupech, pomohou v krátké době zpevnit bříško a hýždě.Úsměv a dobrá nálada, se kterou budete komplex dělat, vám pomohou zvládnout drobné potíže při jeho provádění.

Super cvičení na spalování břicha. Jak napumpovat tisk doma.

Cvičení nohou

Série super spalovacích tréninků by měla pokračovat cvičením zaměřeným na zpevnění svalů nohou. Třídy by měly být prováděny komplexně, a to nejen pro jakoukoli konkrétní problémovou oblast nohou. Při střídání kardio zátěží se silou po dobu 40 sekund (na časovači) je 20 sekund dáno na odpočinek. Běhání na místě, houpání nohou z různých pozic, poloviční dřepy – to vše dělá vaše nohy krásnými. Sledujte správnost cvičení, včetně online videa, kde Julia Bogdan podrobně mluví o každém pohybu.

Super trénink na spalování nohou. Cvičení na hubnutí nohou.

Intervalový trénink horní části těla

Neméně významná je pro ženy horní část těla, kterou lze zlepšit provedením třetího bloku ze sady cviků od Yulie Bogdan. Správným provedením programu, který je podrobně popsán ve videu níže, můžete zatnout svaly zad, paží a hrudníku. Udělejte si zásoby švihadla, podložky a stopek a začněte cvičit intervalové cvičení. Nestandardní kliky z podlahy, skákání přes švihadlo nutí svaly zad, paží a hrudníku tvrdě pracovat v komplexu.

Super spalující cvičení pro horní část těla. Cvičení na hubnutí.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: