Ideální účes je ten, který skrývá vady a zdůrazňuje důstojnost obličeje, ale v některých případech je těžké si vybrat účes, zejména pokud móda diktuje jednu věc, a zrcadlo říká, že nic z „trendu“ nechodí. Pro ty, kterým takový problém není nový, stojí za to uvažovat o univerzálních možnostech. Krátké sestřihy v tomto seznamu jsou v čele, protože jsou vhodné pro téměř všechny.

Co je to účesová kaskáda

Žena stříhání vlasů, ve kterém každý řetězec je získán v různých délkách - je kaskáda. Navenek vypadá jako žebřík, ale má sofistikovanější techniku ​​a méně hladké řezné linie. Kaskáda je vyrobena pro krátké i dlouhé vlasy. Snadno se styluje a nevyžaduje žádnou zvláštní péči, zatímco vizuálně zvyšuje objem vlasů, což usnadňuje a zrychluje.

Kaskádové účesy pro krátké vlasy dělají na jakýkoliv účes. Jsou doplněny bobem, čtvercem (klasickým a „na noze“) a dalšími možnými možnostmi. K tomu, na oddělených pramenech, aby filigrán - nůžky nebo ostrý břitva. To vytváří efekt lehkosti. Současně je stupeň zvolen individuálně - mohou frézovat pouze spodní vlasy nebo proces po celé délce až po horní prameny.

Kdo je vhodný

Mějte na paměti, že nejlepší kaskáda účesu vypadá na rovných vlasech. Na vlnité vlasy nevypadá tak výhodné, a kudrnaté dívky obecně by to neměly dělat. Pokud si stále opravdu chcete - připravte se na to, že ostříhat bude třeba denně používat všechny druhy pěn, pěn a gelů. Totéž platí pro majitele velmi tvrdých vlasů, ale pro tenké, naopak, kaskáda je jen darem z nebes.

Otrhaný krátký účes se šikmými rány je vhodný pro dívky s asymetrickými tvářemi. Navíc se doporučuje zvolit si majitele tenkých, slabých vlasů, bez objemu. Některé druhy účesů dodají okázalost nejen vizuálně, ale také skutečně zvednou prameny na kořenech. Kadeřnice pro krátké vlasy skrývá vady jak kulaté, tak protáhlé. Pro ty, kteří mají správný ovál, se perfektně hodí. Zajímavostí tohoto účesu je, že jde i na holky, na kterých vypadají jiné krátké účesy nešťastně.

Technické srážky

Vliv lehkosti a objemu se dosahuje speciální technologií řezání. V klasické verzi je několik úrovní ořezáno, takže krátké horní části žebříku spadají na dlouhé nižší. Teď trend je hladký, měkké linie, které dělají obraz ženský a romantický, ale můžete udělat více roztrhané, nerovnoměrné rohy. Pro šikmý hřbet hlavy se provádí volba se zkrácenou korunkou. Z vrchní části účesu je vytvořeno „víčko“, které plynule přechází do spodních pramenů.

Kaskádový efekt může být přidán k již dokončenému stříhání vlasů. Za prvé, základní krátký účes je hotový - tradiční čtyři nebo ultrafashionable asymetrie. Pak průvodce provede ztenčování nůžek a začne zpracovávat jednotlivé prameny. Tento postup umožní, aby vlasy byly více objemné, umožní jí vypadat dobře upravený, a to i bez zvláštního denního stylu.

Krátká kaskáda vlasů

Neobvyklý účes je sám o sobě univerzální, ale skutečnost, že má několik odrůd, tuto výhodu ještě umocňuje: každá dívka může najít „svou“ verzi vhodnou pro její věk, tvar obličeje, strukturu vlasů a další parametry. Zbarvení také pomůže přizpůsobit to. Trendy červené tóny, blond nebo přírodní odstíny - volba se zdá být široká.

Kromě toho, pokud jdete na řezání již namalované prameny, můžete obnovit barvu pomocí speciálních nástrojů. Obecně platí, že kaskáda účes pro krátké vlasy vypadá stylově, módní, dává ženskost, vizuálně dělat mladší než jeho majitel. To je jasně vidět na fotografii "před a po." Hlavní varianty jsou podrobně popsány níže, z nichž si můžete vybrat vhodnou možnost.

Klasika

Tento typ účesu je měkký, ženský, s hladkými řezy, které vypadají trochu rozmazaně. Z tohoto důvodu vypadá elegantní, dokonce šlechtický. Téměř nemusí být kladen, aby vypadal dobře upravený, ale pro dívky s křehkými a suchými vlasy může kaskáda začít "tlačit", protože je doporučeno zacházet s nimi, častěji k výrobě výživných masek, k použití balzámů. Kromě toho tento typ není vlastníkem kulatého obličeje.

Kaskáda pro krátké vlasy s rány

Krátká kaskáda stříhání vlasů doplňuje úhledné rovné, šikmé nebo roztrhané rány. Volba délky závisí na tvaru obličeje. Například, krátký třesk bude vyhovovat jednomu kulatému a dlouhému šikmému nepřiměřenému. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho možností, můžete najít vhodné pro všechny dívky. Vyberte si rány:

  • šikmý - dělá obraz ženský;
  • tlustý - vypadá harmonicky s bujnými účesy;
  • roztrhaný - vypadá odvážně, tučně;
  • klenutý - jde do celkové hmotnosti vlasů, zdůrazňuje lícní kosti;
  • dlouho - jde trochu stranou, vypadá konzervativně.

Se zkrácenou šíji

Tento typ se vyznačuje malým „uzávěrem“ z horní části vlasů. Upravuje tvar hlavy, vypadá stylově, dobře se hodí k barvení nebo zvýraznění. Pro dospělé ženy je vhodný bob nebo čtyřnohá noha s krátkou šíji. Mladé dívky mohou kosit asymetrii. Podlouhlé čtyři budou vypadat stylově - budou vyhovovat i majitelům kulatého obličeje. Kromě toho, tento účes bude hromadit tenké vlasy.

S otrhanými špičkami

Chaotická volba, která se provádí s rány a bez. Tento účes se stává hravým, neopatrným, romantickým. Zároveň je populární mezi fanoušky business-style, jde dobře s kancelářskými košile a bundami. Roztrhaná kaskáda se doporučuje pro tenké vlasy. Tento účes nemusí být položen, jen jednou za několik měsíců, aby ho „obnovil“ u kadeřníka, ale pouze v případě, že je bez okrajů. V opačném případě budete potřebovat zvláštní péči. Kromě toho, otrhaná verze nesedí kulatý obličej.

Asymetrické

Taková krátká kaskáda stříhání vlasů na jedné straně je delší než druhá. Často se vyrábí s asymetrickými rány. Účes pomáhá vytvořit správné proporce obličeje, navíc vyhovuje majitelům čtvercové brady s plnou tváří nebo širokými lícními kostmi. S pomocí asymetrické kaskády můžete vytvořit malý bazální objem a radikálně změnit obraz na stylovější, ale jak roste, rychle začne vypadat nedbalý, a proto vyžaduje zvláštní péči.

Klasifikováno

Tato odrůda pomáhá vytvořit dobrý vizuální objem, ale pro majitele tenkých a slabých vlasů, účes rychle ztratí svůj tvar. Navíc by všechny dívky s odstupňovanou kaskádou měly pravidelně upravovat své tipy tak, aby vypadaly elegantně. Mezi výhody, které stojí za zmínku, je snadnost instalace: upevněte prameny kulatým kartáčem. Překvapivě, odstupňovaná krátká sestřihová kaskáda vám umožní „navázat“ i ty nejzlobivější vlasy.

Video

Kategorie: