Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Velcí mobilní operátoři nabízejí svým zákazníkům několik balíčků služeb, které jim umožní přístup do sítě. Neomezený internet si můžete zakoupit v celém Rusku od MTS, Megafon, Beeline a dalších společností za různé ceny, musíte si vybrat balíček v souladu s vašimi požadavky a rozpočtem.

Jak si vybrat neomezený mobilní internet

Operátoři vytvářejí speciální nabídky za různé ceny v závislosti na potřebách klienta. Nejlevnější neomezený internet nebo drahý nebude nutně ziskový, některé z nich mají rychlostní omezení na provoz. Internet sám po vyčerpání se nevypne, ale stane se pomalejším. Při výběru balíku se musíte rozhodnout, ke které skupině uživatelů patříte:

 1. Předplatitelé, kteří žijí mimo město a neustále používat mobilní telefon na telefonu.
 2. Uživatelé, kteří při práci přes tablet nebo telefon neustále tráví malé množství provozu.
 3. Účastníci bez nutnosti denního přístupu k síti. Zpravidla se jedná o osoby, které využívají mobilní provoz během služebních cest, kontrolu pošty pro práci nebo v případě odpojení kabelového připojení k síti.

Vzhledem k výše uvedeným vlastnostem může osoba vyzvednout jeden z návrhů mobilního operátora. Není smysluplné přeplatit za neomezené, pokud nebudete utrácet více než 10 GB provozu za měsíc. V tomto případě je lepší koupit určitý objem a použít jej. K dispozici jsou také zajímavé nabídky pro provoz v noci, například MegaFon nabízí 32 GB denně a úplnou svobodu po 24.00. To je stejný plný přístup bez omezení pro prohlížení jakéhokoliv obsahu.

Tarify s neomezeným internetem z MTS

Společnost má pouze jeden balíček, který poskytuje úplnou svobodu. Volání "Smart Unlimited", nemá žádnou kvótu pro provoz nebo omezení rychlosti. Společnost nemá oddělené nabídky pro tablet nebo systém zpětné platby, jako je Beeline, ale neexistují žádná omezení pro distribuci internetu přes Wi-Fi, pokud telefon plní úlohu modemu. Smart Unlimited zahrnuje:

 • neomezená volání na čísla MTS po celém Rusku;
 • žádná omezení provozu nebo rychlosti;
 • na čísla ve vašem regionu bydliště - 200 minut a 200 sms.

Balíček můžete připojit k libovolnému číslu, předplatné pro použití ve většině oblastí země je 12, 90 s. za den. Pro obyvatele Moskevské oblasti a Moskvy, náklady na služby pro první měsíc 12, 90 rublů, a pro následující měsíce - 19 rublů denně. Balíček má tyto výhody:

 • žádná omezení provozu, rychlosti a schopnosti distribuovat jako Wi-Fi bod;
 • reálná pevná sazba neomezená;
 • volná volání po celém Rusku na čísla MTS.

Tam jsou tarify a nevýhody, v průběhu času se mohou změnit, protože společnost provádí některé změny podmínek použití (to platí pro všechny společnosti, nejen MTS). V současné době jsou v telefonu zvýrazněny následující nevýhody neomezeného internetového balíčku:

 1. SIM kartu s tarifem nelze použít ve směrovači nebo modemu pro notebook. Toto omezení lze obejít, ale postup je komplikovaný.
 2. Při stahování ze služeb hostování souborů (torrenty) existují omezení rychlosti. Omezení lze také obejít, ale postup není snadný.
 3. Existuje možnost snížení rychlosti s velkým zatížením v síti. Toto je standard pro všechny operátory.

Nabídky od Beeline

Z velkých tří představila společnost Beeline balíček s neomezeným přístupem do sítě. Existuje celá řada tarifů s názvem „Vše“. Zahrnuty jsou nabídky bez omezení objemu provozu a rychlosti s fakturačním systémem s placenou službou. Liší se od předplacených v tom, že uživatel může nejprve jít na internet, a teprve pak za to zaplatit. Pro připojení tarifu doporučujeme navštívit některou z kanceláří společnosti.

Kromě poštovních tarifů existují i další možnosti. Plán „může být VŠECHNY“ poskytuje předběžný způsob výpočtu, byl vytvořen balíček pro tablety s neomezeným internetem. V současné době existuje několik nabídek bez omezení přístupu do sítě:

 • balíčky "Vše" s zpětnou platbou;
 • Tarif „ALL“;
 • Plán "Neomezené pro tablet".

Návrhy mají spoustu vlastností a rozdílů, na základě kterých byste měli zvolit nejlepší možnost. Poštovní tarif "vše za 500" zahrnuje neomezený internet v telefonu, má následující parametry:

 • předplatné - 500 str. za měsíc užívání;
 • po celém Rusku - neomezené volání na čísla Beeline;
 • Počet dalších operátorů je 600 volných minut a 300 sms;
 • Internet bez dopravních omezení a rychlosti.

Balíček obsahuje kromě internetu bez omezení a konverzace v rámci sítě ve všech regionech země. Tam jsou úskalí pro toto jízdné:

 1. Telefon přijme omezení, pokud funguje jako přístupový bod Wi-Fi.
 2. Tento balíček nelze použít na tablety, směrovače nebo modemy, neomezený přístup je otevřen pouze pro telefony.
 3. Stahování z torrentů ukládá limit na práh šířky pásma, stahování bude pomalejší ze stránek pro sdílení souborů.
 4. Provozovatel nemůže zaručit vysokorychlostní internet s velkým zatížením sítě.
 5. Ve všech balíčcích „All“ neexistuje žádná služba pro distribuci jiným účastníkům prostřednictvím Wi-Fi.

Pokud vám tato omezení nevyhovují, můžete zvážit další balíčky možností. Pro větší svobodu se doporučuje zakoupit "can ALL". Jedná se o nový tarif, který byl reakcí na "Unlimited" od MTS. Každý den budete muset zaplatit 10 rublů během prvního měsíce, pak poplatek stoupne na 13 rublů. Pro Moskevskou oblast a Moskvu je cena od 2. měsíce užívání 20 rublů. Chcete-li přepnout na tento tarif, musíte zaplatit 100 rublů. Balíček zahrnuje:

 • na území Ruska - neomezený přístup do sítě bez omezení provozu nebo rychlosti;
 • Předplatitelé Beeline na území Ruska mohou volat bez omezení;
 • 250 minut - pro Moskevskou oblast, Moskvu a 100 minut - pro ostatní regiony pro volání na jiné operátory;
 • 250 - pro Moskevskou oblast, Moskvu a 100 zpráv - na čísla vašeho domovského regionu.

Při porovnání dvou výše popsaných možností je možnost All Over 500 atraktivnější. Pokud vezmeme v úvahu pouze přístup k internetu z telefonu, pak kromě nákladů na zvláštní rozdíly tam. Mezi současné nedostatky tarifu "Can ALL" patří:

 1. Zamýšlený plán pouze pro telefon.
 2. Při použití jako modem se Internet jednoduše vypne, nemůžete ani stahovat webovou stránku webu. Pro aktivaci této funkce je k dispozici služba Internet Distribution, která stojí od 50 rublů za hodinu nebo 150 rublů za den.
 3. Provozovatel nezaručuje rychlost práce s velkým zatížením sítě. Kvalita připojení může kdykoli poklesnout a s ním nemůžete nic dělat.
 4. Omezení rychlosti je uloženo při stahování ze služeb hostování souborů, které používají peer-to-peer spojení.
 5. Volba „Internet on ALL“ není k dispozici pro připojení.

Neomezený internet na TELE2

Tento mobilní operátor nabízí také speciální balíčky pro přístup do sítě. Hlavní nevýhodou je, že je podmíněně neomezená, protože je nabízen určitý počet megabajtů nebo gigabajtů. Omezení jsou odstraněna pouze pro rychlost, tzn. Pro tento ukazatel neexistují žádné limity. Uživatel může kdykoliv koupit více provozu pro použití. Tele2 nemá žádný takový neomezený internet pro smartphone jako Beeline, MTS nebo Megafon. Možnosti tarifních plánů:

 • 7 GB - 299 rublů / měsíc;
 • 15 GB - 599 rublů / měsíc;
 • 30 GB - 899 rublů / měsíc.

Možnost "Megabezlimit" z megafonu

Společnost nenabízí samostatný balíček, objednatelé si možnost objednají. Volán neomezený internet na megafon "MegaBezlimit". Uživatelům je k dispozici možnost v tarifní položce „All Inclusive“. Předplatné za neomezený internet na telefonu Megafon je účtován v závislosti na regionu. Například pro Moskvu jsou tyto ceny:

 • 5 rublů za den - pro účastníky all-inclusive XL, L;
 • 7 rublů - pro balíčky „Warm welcome M“ a „All inclusive M“;
 • 9 rublů - denně pro majitele „Warm welcome S“, „All inclusive S“.
 • zdarma - pro all-inclusive VIP majitele.

Možnost z megafonu má následující nevýhody:

 1. K dispozici neomezeně pouze na smartphony a tablety. Použití na směrovači nebo modemu pro přenosný počítač nebude fungovat.
 2. Omezení rychlosti jsou ukládána na práci s torrentovými stránkami. Při pokusu o stažení souboru se provoz sníží na minimum.
 3. Wi-Fi není možné distribuovat.
 4. Tato volba funguje pouze v domovské oblasti, při opuštění bude tato možnost vypnuta.
 5. Není k dispozici "MegaBezlimit" pro obyvatele autonomní oblasti Chukotka, území Kamčatka, Magadan Region. Norilsk, Taimyr MP.

Tarify s neomezeným mobilním internetem Yota

Uživatelé se obávají tohoto operátora, protože má malé pokrytí. To není případ, neomezený mobilní internet bude fungovat všude tam, kde je MegaFon pokrytí. Společnost nabízí velmi flexibilní nastavení pro předplatitele. Klient může nezávisle stanovit maximální rychlost a množství doplňování. Tarify, jako Beeline nebo MTS, Yota neposkytuje.

Účastník si musí nezávisle vybrat, pro které zařízení si balíček koupí: modem, tablet, telefon. Pak si můžete vybrat optimální podmínky použití. Tarif pro smartphony je určen pro neomezené volání a přístup do sítě, počet minut, které si sami nastavíte. Minimální náklady na službu je 230 rublů za měsíc. Platba zahrnuje:

 • 100 minut všem ruským provozovatelům;
 • neomezený internet s určitými omezeními;
 • Volání na čísla Yota bez omezení po celém Rusku;
 • za 50 rublů za příplatek jsou aktivovány neomezené SMS;
 • Můžete zvýšit počet dalších minut až na 1200, ale náklady na balíček budou vyšší.

Mezi nevýhody tohoto balíčku patří následující omezení:

 1. Internet se používá pro chytrý telefon, takže nebude fungovat pro připojení k modemu nebo tabletu, pro to jsou další tarify.
 2. Nebudete moci distribuovat Wi-Fi nebo telefon používat jako modem.
 3. Při pokusu o provedení těchto akcí rychlost klesne na 128 kbps.
 4. Při práci se sdílením souborů také klesá šířka pásma na 32 kb / s.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: